• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 парчиња обновливи големи димензии акупунктура игли масажа убавина масажа игла
zoom_in

20 парчиња обновливи големи димензии акупунктура игли масажа убавина масажа игла

DEN 278.00 278.40

Количина на стоки
check Тековен

имаме подолу големина ,по што го направи со цел ,pls ме остави порака на која големини си сакал или ние ќе ви испратиме големини од страна на случаен избор. 0.40*60mm (2.5 чун) 0.50*25mm (1 чун) 0.50*40 mm (1.5 чун) 0.50*50mm (2cun) 0.50*75 mm (3 чун) 0.50*100 mm (4 чун) 0.80*40mm (1.5 чун) 0.80 *50mm (2 чун) 0.80*75mm (3 чун ) 0.80*100mm (4 чун) 0.80*125mm (5cun) 1.0*75mm (3 чун ) 1.0*50mm (2 чун )

боја:
0.40X60mm (2.5 чун), 0.50X25mm (1 чун), 0.50X40 mm (1.5 чун), 0.50X50mm (2cun), 0.50X75 mm (3 чун), 0.50X100 mm (4 чун), 0.80X40mm (1.5 чун), 0.80 X50mm (2 чун), 0.80X75mm (3 чун ), 0.80X100mm (4 чун), 0.80X125mm (5cun), 1.0X75mm (3 чун )
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
ZHONGYAN TAIHE
Големина:
Medium,Large,Small,XLarge
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
Мали,Средни,Големи

Најдобри понуди..