• Неодамнешно
2 парчиња/многу Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Убавина Одбор Природни Ахат Камен нож форма
zoom_in

2 парчиња/многу Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Убавина Одбор Природни Ахат Камен нож форма

DEN 816.00

Количина на стоки
check Тековен


===== 100% Природни Ахат Камен =====
големина : за 90x50mm
количина : 2pieces/многу + 1piece guasha табелата + 1piece убавина торба
НАПОМЕНА :
1. Овој производ е природен ахат производи, текстура обликот и бојата се малку разликите од еден на друг .
2. Ефектот ќе биде многу подобро,кога се користи guasha масло во исто време.
Трговија на големо & Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор 100% Вол Рог/Scrapping 5pieces/многу US$ 15.00 /многу
5 парчиња / многу
Бесплатен превозот! 25pieces/многу Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка тело меридијанска Guasha одбор/100% Бивол Рог fishtail форма US$ 45.00 /многу
25 парчиња / многу
Добар квалитет! Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка тело меридијанска Guasha одбор/100% Бивол Рог "С"облик 25 парчиња/многу US$ 32.00 /многу
25 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Чисто природни растителни ароматерапијата масло професионални Guasha Кожата стружење Масло 100ml/шише US$ 9.80 /парче
Добар квалитет! Плоштад rippled работ рамената и грбот massager guasha комплет Scrapping плоча 100% Бивол Рог 20pcs/многу US$ 27.58 /многу
20 парчиња / многу
Добар квалитет! Убавина лице Масажа Guasha Алатка Плоштадот Стружење плоча 100% Жолта Вол Рог убавина торба пакет 25pcs/многу US$ 40.00 /многу
25 парчиња / многу
Добар квалитет! Трговија на големо & Мало Лицето Убавина & Здравје Масажа Guasha Одбор 100% жолта Вол Рог 5 компјутери/многу + убавина торба US$ 15.50 /многу
5 парчиња / многу
Добар квалитет! Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка тело меридијанска Guasha одбор/100% Бивол Рог 90x55mm 25pieces/многу US$ 52.50 /многу
25 парчиња / многу

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
нож форма
Материјал:
Ахат
Тип:
Убавина
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
90x50mm

Најдобри понуди..