• Неодамнешно
2 парчиња Транспарентен Силикони Вакуум Cupping Чаши Лицето Убавина Расчистување на Влажна Масажа на Телото Слабеење Помошник Вшмукување Чаша Анти Целулит
zoom_in

2 парчиња Транспарентен Силикони Вакуум Cupping Чаши Лицето Убавина Расчистување на Влажна Масажа на Телото

DEN 235.20

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
Материјал : силикон
Надворешниот дијаметар : 4cm
Висина : 4cm
Еден цел за 2 компјутери

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Примена:
Телото
Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
cupping
Материјал:
Силикони
мускулите massager:
Заедничка Масажа
здравје massager:
cupping
Здравје резервоарот Масажа:
третман
слабеење:
cupping тегла
cupping:
Cupping тенџере

Најдобри понуди..