• Неодамнешно
Премиум Удобно Orthotics рамна нога Insole Ортопедски Табани за Чевли вметнете Лак Поддршка подлога за plantar fasciitis Z02601
zoom_in

Премиум Удобно Orthotics рамна нога Insole Ортопедски Табани за Чевли вметнете Лак Поддршка подлога за plantar

DEN 232.80

Количина на стоки
check Тековен


Се водат дише абсорбента табани deodorant insole спортски туризам и рекреација мода удобност амортизирање insole
Лесно да се чисти и удобни за носење
Има deodorizing ефект
Лесен и удобен за да одговараат на вашите чевли
Може да се намали штетата на нога поради вибрации
Тоа се користи за сите видови на спортски чевли, како безбол, софтбол, трчање,
качување, голф, кошарка, јавањето, и така натаму. D.
Ефикасно поддршка на лак и да ги преземе притисокот областа на
олеснување на лак на стапалото замор и болка
Удобност и вентилација дупки лак притисок помош, зајакнување на отпор
сили bracke
Топло Совети
1 . Големина : машки L(28.3 cm*9.5 cm*7cm),
жените S ( беа 25,5 см*9cm*7cm)
2.Можете да ја исечете табани да се соодветни на големината на нозете според траекторијата на forefoot дел.

Број На Модел На:
Z02601
Големина:
Medium
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Welnove
Примена:
Нога
Материјал:
Композитен Материјал
Гаранција:
30 дена за враќање на пари или размена
UPC:
не се применува
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Анти-Лизгава,Пот-Absorbant,Мала Тежина,Brea
Материјал:
СТП Материјал
Тип На Објект:
Табани
Објектот Type2:
Нога Нега Алатка

Најдобри понуди..