• Намалена цена
  • Неодамнешно
500A MB 501D Роботски Миг Факел Пиштол 3 Метар 10 Метри Вода за Ладење Евра Конектор
zoom_in

500A MB 501D Роботски Миг Факел Пиштол 3 Метар 10 Метри Вода за Ладење Евра Конектор

DEN 4650.00 4894.56

Количина на стоки
check Тековен


Пакување листа :
501 D 3meter 10 метри директно факелот со евро конектор, вода за ладење 1 сет

Заварување Тип:
Миг Факелот
Бренд Име:
JINSLU
Заварување Капацитет:
500A
Број На Модел На:
MB501
Тип:
заварување факелот

Најдобри понуди..