• Неодамнешно
4mm дебелина тешки багаж Мотор Резервоарот Багаж Нето Мрежа Веб Bungee Шлем Мрежа Задните Заградата Товар Јаже каско bungee
zoom_in

4mm дебелина тешки багаж Мотор Резервоарот Багаж Нето Мрежа Веб Bungee Шлем Мрежа Задните Заградата Товар Јаже

DEN 191.52

Количина на стоки
check Тековен


4mm дебелина тешки багаж Мотор Резервоарот Багаж Нето Мрежа Веб Bungee Шлем Мрежа Задните Заградата Товар Јаже каско bungee
Спецификација :
Материјал : Висок квалитет гума string Рака ткаење
Големина : 30*30cm, 4*4=16 квадратни, со Висок квалитет Relastic Гума
Јаже Дијаметар 4.00 мм , Кука должина 60mm, Кука дијаметар 3.00 мм, кука ширина 20mm
Боја : Како што е прикажано на сликата.
Забелешка : Поради фотографијата и мониторот, тоа може да има мала chromatism проблем. Ако не може да ја прифати ве молиме
купи претпазливо.

Тип На Објект:
Шлемови
Сертификат за квалитет:
Jis,Како/Nz1698,Ece-R22/05,Gb,Snell,Секретар,Остар,Точка
Тежина:
106g
Бренд Име:
ЗОМБИ ТРКИ
Шлем Материјал:
ABS
Шлем Стил:
Полно Лице
Пол:
Унисекс
боја:
Црна,Црвена,Зелена,Сина,Жолта,Црвена
Големина:
30*30cm 484 16 плоштади, 6 куки

Најдобри понуди..