• Намалена цена
  • Неодамнешно
Про Biker Мотоцикл Ракавици Целосна Прст Мотор Мотокрос Мека Лизга Тешко Школка Бафер Дизајн Заштитна Опрема Ракавица За Мажи
zoom_in

Про Biker Мотоцикл Ракавици Целосна Прст Мотор Мотокрос Мека Лизга Тешко Школка Бафер Дизајн Заштитна Опрема

DEN 381.00 762.24

Количина на стоки
check Тековен


Целосна Прст Мото Мотор Мотокрос Мека Лизга Тешко Школка Бафер Дизајн Заштитна Опрема Ракавица За Мажи
Големина : M, L ,XL,
Бои : Црна ,сина ,црвена
Бои Може да биде избран
Материјал
Outshell материјали :
Дланка : 65% syn-кожа ткаенина+20% пвц+ 15% вистинска кожа
Назад : 40% најлон+40% полиестер+20% вистинска кожа
Обвивка материјал : 70% полиестер+30% пена
За превозот : Ние секогаш превозот во 24-36 часа(Освен празници)

боја:
Црна, Сина, Црвена, Жолта
Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици
Функција:
Целосна Прст
Бренд Име:
ПРО-BIKER
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер & Најлон
Стил:
мотоцикл ракавици
Бои:
Црна,Сина,Црвена
Објектот:
MCS-22

Најдобри понуди..