• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Квалитет Мотоцикл Трки Заштитна Брзини Ракавици Зелена Портокал Црвени Бои Motoqueiro Luva Мотор Мотокрос Мото Guantes
zoom_in

Нов Квалитет Мотоцикл Трки Заштитна Брзини Ракавици Зелена Портокал Црвени Бои Motoqueiro Luva Мотор Мотокрос

DEN 341.00 681.60

Количина на стоки
check Тековен


Квалитетот Мотоцикл Трки Заштитна Брзини Ракавици Зелена Портокал Црвени Бои Мотор Мотокрос Мото Guantes Motoqueiro Luva
Големина : M L XL XXL
Бои : Зелена Црвен Портокал
Материјал
Syn - кожа ткаенина, пвц, вистинска кожа
Најлон, полиестер,
Полиестер, Пена
За превозот : Ние секогаш превозот во 24-36 часа (Освен празници)

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Ракавици
Функција:
Целосна Прст
Бренд Име:
ПРО-BIKER
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер & Најлон
Одговара Стил:
ДЕРБИТО РАКАВИЦИ
Бои:
Зелена, Портокалова , Црвена
Одговара:
Мотоцикл Велосипедисти Трки

Најдобри понуди..