• Намалена цена
  • Неодамнешно
DUHAN Мотоцикл Панталони Мажите Јава Мото Панталони Панталони Трки Pantalon Windproof Motobike Панталони со Коленото Влошки Чувари DK-02
zoom_in

DUHAN Мотоцикл Панталони Мажите Јава Мото Панталони Панталони Трки Pantalon Windproof Motobike Панталони со

DEN 2217.00 4031.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Бренд : DUHAN
Состојба : нова
Материјал : 600 D полиестер (Оксфорд ткаенина)
Боја : Црна, Црвена, Сина
Accessaries : Отстранлив надворешни пена врз основа CE Заверена две парчиња заштитници на коленото
Функција :
Тешко се носи, windproof ,анти-кинење
Половината заштитник дизајн
Кука & Јамка за контрола на половината и глуждот големина
монтажни надворешни коленото заштитник
дише најлон внатрешна
Zip дизајн за pocket
Пакетот вклучува :
1 x Мотоцикл Трки Панталони
Панталони имаат половината заштитник и коленото заштитник да им понуди заштита за половината и колената ако не е несреќен случај. Половината и глуждот дел употреба velco да се контролира големината. монтажни надворешни коленото заштитник може да се извади ако нема потреба, тогаш можете да го носат на честа ситуација. Деталите се одлучи кои заслужуваат тоа.
Ве молиме изберете ја вашата големина на :
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Панталони
Бренд Име:
DUHAN
Пол:
Мажи
Материјал:
100% Полиестер
Специјални Функции:
Тешко се Носи,Windproof,Водоотпорен,Анти-кинење
Type1:
мотокрос панталони
Type2:
мото фармерки мажи
Type3:
оклоп панталони
број:
DK-02

Најдобри понуди..