• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нови JIEKAI флип до мотоцикл шлем Двојна Леќа Модуларен мотор шлем JK902 серија високи мото каско wasable лагер
zoom_in

2017 Нови JIEKAI флип до мотоцикл шлем Двојна Леќа Модуларен мотор шлем JK902 серија високи мото каско wasable

DEN 2916.00 3887.52

Количина на стоки
check Тековен

Внимание : за товар за повеќето од земјите што ќе ја плати товар пред да се испрати ,но, на некои од земјите на товар е многу скапи, па ние ќе добијат некои екстра товар.Ви благодариме за вашето разбирање љубезно
Ние работиме многу напорно за да донесе најдобри стоката до вашата куќа со најголемата брзина.
Ако не ја прими стоката на време, ве молиме контактирајте со нас, не се стави напред спорови
Ако сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде пет ѕвезди.
Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволително решение.
Ви благодарам многу.
2017 Нови JIEKAI флип до мотоцикл шлем Двојна Леќа Модуларен мотор шлем JK902 серија високи мото каско wasable лагер
МОДЕЛ : JIEKAI-902 БРЕНД : JIEKAI Брзо Ослободување тока
ШЛЕМ БОЈА : 5 Боја на располагање,
Големина : M(57-58 CM), L(59-60 CM),XL(61-62 CM),XL63-64 CM
ТЕЖИНА : 1500 G ±50g

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шлемови
Сертификат за квалитет:
Ece-R22/05,Точка
Шлем Стил:
флип до шлем
Бренд Име:
JIEKAI
Тежина:
1500g
Шлем Материјал:
ABS
Пол:
Унисекс
Функција:
Флип нагоре,Двојно Леќа Мотоцикл Шлем

Најдобри понуди..