• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мото Star Wars Предатор шлем Полно Лице АТВ Motorcross Черепот Bluetooth Слушалки Балон Несреќа Casque Скутер Спуст Kask
zoom_in

Мото Star Wars Предатор шлем Полно Лице АТВ Motorcross Черепот Bluetooth Слушалки Балон Несреќа Casque Скутер

DEN 7943.00 9685.92

Количина на стоки
check Тековен


Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Ве молиме имајте во предвид бојата на шлем леќа по ред се доставени, инаку ние ќе случајно ја изберете бојата на леќата породување.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Прими погрешен точка
2. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Вашиот не добиете објектот
3.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Овие трошоци се на купувачот одговорност. за превозот безбедно. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Опис : Висок квалитет Влакна Засилен Пластика, отпорни на пенетрација и отпорност; баферот слој е направен од висока густина пена, за прицврстување, абсорбента пот, може да се расклопуваат,лесен за чистење; Удобност мека 3 D соочи ERP лагер користи дише технички ткаенини, противалергиски, целосно пренослив и перат; Вграден во флип до windproof анти-заслепуваат јасно леќа, го прави лесно да се контролира на притисни; Доза и издувните пристаништа се обезбеди доволно вентилација за да се задржи кул;
Посебна Функција : Целосно наполнета играње на музика време : Околу 10 часа Врска стабилност : Кога брзината е помала од 80 KM / H, конекцијата е стабилна време на Полнење : За 1-2 часа Сигнал примање растојание : 10 M Стабилна мобилен телефон сигнал конекција, квалитетот на повикот е многу стабилна Стерео слушалка, hi-fi музика ефекти Универзална Andorid USB Полнач, многу удобен Школка во Боја : Бела, Црна, Црвена, Лимон Жолта, Неми Црвена Леќа Боја : Сребро-позлатен, позлатени, Боја, Цигари, Јасно Големина на : S/M/L/XL/XXL Пакет се Вклучени : 1 x Мотоцикл Шлем
Answer : ___________________________ Note :
Сите шлемови има пет бои на објективот.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Шлем Стил:
флип до шлем
Тежина:
1.8KG
Бренд Име:
GFYSHIP
Пол:
Мажи
Сертификат за квалитет:
Dot
Шлем Материјал:
FRP
Материјал Тип:
Влакна Засилен Пластика
Шлем Стил:
Полно Лице
Бафер слој обвивка материјал:
Висока густина пена
Школка во боја:
Бела, Црна, Црвена, Лимон Жолта, Неми Црвена
леќи во боја:
Сребро-позлатен, позлатени, Боја, Цигари, Јасно
Леќа Материјал:
Висока густина пена
Школка Материјал:
Влакна Засилен Пластика

Најдобри понуди..