• Намалена цена
  • Неодамнешно
Luva мото за Komine ракавици GK-194 luvas da motocicleta Заштита на 3D Мрежа gants мото Дише екран на Допир 3D Витез ракавици
zoom_in

Luva мото за Komine ракавици GK-194 luvas da motocicleta Заштита на 3D Мрежа gants мото Дише екран на Допир

DEN 857.00 902.40

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Гаранција
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.15 kg
Пакет содржи : 1 X Мотоцикл Ракавици
Големина на табелата :
Производот се покаже :
За испорака
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Поврзани Објекти. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Се врати и враќање
1.
Функција :
Функција :
Боја :
Материјал : полиестер&памук
Големина : M,L,XL,XXL
Тежина : 0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Ракавици
Бренд Име:
VEMAR
Материјал:
100% Најлон
Функција:
Целосна Прст
Пол:
Унисекс
Функција:
Прста Одделени
Големина:
M,L,XL,XXL
Тежина:
0.2KG
Име На Производ 1:
велосипед ракавици
Име На Производ 2:
мотокрос eldiven
Име На Производ 3:
guantes мото
Име На Производ 4:
luva motociclista
Број На Модел На:
В.М-173

Најдобри понуди..