• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мотоцикл Флексибилни Стигнале Шлем Багаж Еластична Јаже, Врвка Со 2 Куки 1PC трговија на големо
zoom_in

Мотоцикл Флексибилни Стигнале Шлем Багаж Еластична Јаже, Врвка Со 2 Куки 1PC трговија на големо

DEN 118.00 140.16

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Материјал : Гумени бендот
Боја : Црна
Карактеристики :
Должина : 65cm
Багаж Шлем на висока јачина на еластична.
Тоа ќе се протега до околу 2 X тој износ.
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакетот вклучува :
1 x Мотоцикли багаж Шлем Еластична Јаже Лента

Бренд Име:
wupp
Материјал:
гумени бендот
Количина:
1 Компјутер
Должина:
65cm
точка законик:
1E0047

Најдобри понуди..