• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Есен Зима Нови JIEKAI Полно Лице Мотоцикл Шлем целосно покривање мотор шлемови направени од ABS PC леќа стакло големина M L XL XXL
zoom_in

2017 Есен Зима Нови JIEKAI Полно Лице Мотоцикл Шлем целосно покривање мотор шлемови направени од ABS PC леќа

DEN 2918.00 3206.40

Количина на стоки
check Тековен


ТОПЛА ПРОДАЖБА
Продавачот препорачуваме промоција

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Бренд Име:
JIEKAI
Сертификат за квалитет:
Gb
Тежина:
1350g
Шлем Материјал:
ABS+PC
Шлем Стил:
Полно Лице
Пол:
Унисекс
Модел:
JK313
боја:
Црно бело, црвено, сино жолта сребрена итн
Големина:
M/L/XL/XXL

Најдобри понуди..