• Неодамнешно
Креативни Забава Прстен Машина Притискање Тип Запалка Приклучок За Надувување Бутан Гас Метални Запалки Најдобар Подарок Фер Ракотворби
zoom_in

Креативни Забава Прстен Машина Притискање Тип Запалка Приклучок За Надувување Бутан Гас Метални Запалки Најдобар

DEN 288.00

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Состојба : 100% Нов Употреба : Полесни/ Collection/ Кул подарок за пријател/ Декорација Димензии : 5.5*4.5 cm Тежина : 50g Забелешка: Поради воздух mail регулатива, сите запалки се празни. Ве молиме пополнете гориво пред вистински осветлување Пакет Листа : 1 само,

Број На Модел На:
322
Бренд Име:
Drillin
Материјал:
Метал
Техника:
резба
Бродови Од:
Кина

Најдобри понуди..