• Намалена цена
  • Неодамнешно
1Pcs Метал Двојна Употреба Цевки Плевел Мелница Пушењето Цевка Smok Тутун Цевка Билка Мелница Мелница Тутун Дробилката Отворот
zoom_in

1Pcs Метал Двојна Употреба Цевки Плевел Мелница Пушењето Цевка Smok Тутун Цевка Билка Мелница Мелница Тутун

DEN 290.00 322.56

Количина на стоки
check Тековен


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Големина : Долго 110mm
ИМАЈТЕ на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.

Бренд Име:
GWPPDMY
Број На Модел На:
G81
Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип

Најдобри понуди..