• Намалена цена
  • Неодамнешно
74mm мала маса менгеме на назад мали железо DIY 360 степен ротација
zoom_in

74mm мала маса менгеме на назад мали железо DIY 360 степен ротација

DEN 729.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Менгеме на назад изработката е многу добар, на средината завртка менгеме, Ju залак блиску, менгеме на назад може да ротира 360 степени на погодност. На корисен модел се однесува на клупата заменик кој се користи за универзални држачи на работа парче. Примена : на уредот е на worktable, која може да се користи за да се стега на работното парче. Ротари менгеме тело може да се ротира за да ја ротирате работното парче на соодветна работна позиција.

Стегање до 74 MM вилица ширина 70 MM

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал

Најдобри понуди..