• Намалена цена
  • Неодамнешно
Деца електричен мотор брод батеријата гумени браник брод педалата брод за базен
zoom_in

Деца електричен мотор брод батеријата гумени браник брод педалата брод за базен

DEN 15048.00 15840.00

Количина на стоки
check Тековен

уникатен дизајн најдобра цена рака брод
1.CE сертификат,брза испорака
2.Конкурентна цена и добра квалитет
3.Не-загадување
животно браник брод
моќ paddler брод /моќ брод/страна брод/аква брод/брод за забава паркови
Супериорен квалитет и Конкурентна цена
Тип на & употреба
Внатрешна и надворешна,
Погодно да се користи,
Разни видови : вода топката, вода ролери, paddler брод, електрични браник брод, гумени вода игри, итн
MOQ :
1pcs ( да се преговара)
Материјал/Големина
127x82.5x25.5cm
Примерок/OEM
На располагање
Пакет големина
130x84x28cm
Начин на испорака
Од воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаниште
Бруто тежина
16kgs
Време на испорака
3-5 дена откако ќе се играат на цел
Додатоци
се справи ,ветробранското стакло ,воланот,перница блок
Плаќање
ТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western union
Палета на производи
1.Гумени слајдови, замоци, bouncers ,големи гумени играчки, гумени игри.
2.Вода топката, вода ролери, zorb топката ,базен, аква брод , браник брод , вода брануваа и вода слајд
3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак ,гумени шатор ,гумени цртан филм ,гумени Божиќ модел ,гумени Дедо ,виткање шатор за show
4. Забавен паркови , затворен и отворен игралиште
5. Клиенти дизајн е на располагање

Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
Број На Модел На:
TKHB
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
категорија:
Спортови На Вода
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобри понуди..