• Неодамнешно
Електрични fiberglass Браник Брод Ласерски пиштол батеријата деца електрични брод
zoom_in

Електрични fiberglass Браник Брод Ласерски пиштол батеријата деца електрични брод

DEN 13920.00

Количина на стоки
check Тековен

уникатен дизајн најдобра цена рака брод
1.CE сертификат,брза испорака
2.Конкурентна цена и добра квалитет
3.Не-загадување
НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ БАТЕРИЈА
моќ paddler брод /моќ брод/страна брод/аква брод/брод за забава паркови
Супериорен квалитет и Конкурентна цена
Тип на & употреба
Внатрешна и надворешна,
Погодно да се користи,
Разни видови : вода топката, вода ролери, paddler брод, електрични браник брод, гумени вода игри, итн
MOQ :
1pcs ( да се преговара)
Материјал/Големина
156*110cm
Примерок/OEM
На располагање
Пакет големина
130x84x28cm
Начин на испорака
Од воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаниште
Бруто тежина
16kgs
Време на испорака
3-5 дена откако ќе се играат на цел
Додатоци
се справи ,ветробранското стакло ,воланот,перница блок
Плаќање
ТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western union
Палета на производи
1.Гумени слајдови, замоци, bouncers ,големи гумени играчки, гумени игри.
2.Вода топката, вода ролери, zorb топката ,базен, аква брод , браник брод , вода брануваа и вода слајд
3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак ,гумени шатор ,гумени цртан филм ,гумени Божиќ модел ,гумени Дедо ,виткање шатор за show
4. Забавен паркови , затворен и отворен игралиште
5. Клиенти дизајн е на располагање

Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
Број На Модел На:
TKHB
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
категорија:
Спортови На Вода
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобри понуди..