• Неодамнешно
Топла продажба воден парк опрема вода возење браник брод
zoom_in

Топла продажба воден парк опрема вода возење браник брод

DEN 60000.00

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова возрасни браник брод НЕ МОЖЕ да бидат испратени преку експрес начин becuase пакетот е премногу голем.
Ние ви препорачуваме превозот преку море товар/поморски.
Бренд Tunki Играчки име на Производ возрасни батеријата браник брод Објект TKBB оперативен систем воланот контрола, 340 степен смена, ротација Апликација На вода deepth најмалку 60см Боја Црвена,жолта,портокалова,зелена,сина за автомобил тело Материјал со Висок Квалитет FRP за тело, челик за дното, гумени ПВЦ цевка Контрола Копчето за вклучување и далечински управувач Музика SD картичка за да даунлоадирате музика Пердуви Стерео Mp3, далечински управувач, брзо се прилагоди, ласерски пиштоли, шарени светилки MOQ 1 ПАРЧЕ Е во РЕД Времето за Производство 7-10 дена, врз основа на вашиот количество нареди Плаќање 30% депозит, а потоа биланс на плаќање платени пред пратката преку T/T, Western Union Превозот по море Гаранција 1-2 години Услуга осигурајте се дека квалитетот на производот пред превозот и ќе ви обезбеди најдобра услуга по по примените стоки OEM услуга YES

Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
Број На Модел На:
TKBB
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
категорија:
браник брод

Најдобри понуди..