• Неодамнешно
Гигант Над Земјата ПВЦ Рамка Базени, Челик Метална Рамка Базен, Рамка Базен За Продажба
zoom_in

Гигант Над Земјата ПВЦ Рамка Базени, Челик Метална Рамка Базен, Рамка Базен За Продажба

DEN 36000.00

Количина на стоки
check Тековен

Големина на рамка базен може да се направи со клиенти барања ,и пратката се пратени од страна на морето превоз до одредиштето порта coz тежина е многу heavery и скапи за да испратите со авион . Рамка базен :
1.Најдобра Цена,Добар Квалитет,супер услуга,брза испорака
2.погодна за комерцијална намена големина 6 X3 X1.3 MTS
Детали за производот
Точка име
гумени Базен Плоштадот Над Земјата Џамбо Базени
големина големина 6 X3 X1.3 МЦ
боја
Како прилагодено
материјал
На 0,9 мм ПВЦ церада /платон
Moq
1pc
пакување
ПВЦ кеси за надувување базен , картон за компресор
Испорака датум
7 дена
Ши w pping начин
Од страна на морето /by air/by DHL
тежина
Спогодба вистинската тежина.
гаранција
1 година
компресор
650w CE/UL.
сертификат
EN71/SGS/CE/UL
печатење
Лого/ Банер/web site /телефон/името на компанијата и така натаму
ОЕМ
yes
Доаѓаат со
1.ПВЦ церада пакување
2.Воздухот компресори
3.Поправка колекции

Број На Модел На:
TKP
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
категорија:
гумени базен
боја:
сина,жолта,зелена,портокалова
Материјал:
пвц 0.6 mm церада
Големина:
6X3X1.3MTS
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобри понуди..