• Неодамнешно
Фабрика цена на водата деца педалата гребло брод , возбудлива swan педалата брод,брзо педалата брод
zoom_in

Фабрика цена на водата деца педалата гребло брод , возбудлива swan педалата брод,брзо педалата брод

DEN 4560.00

Количина на стоки
check Тековен


Топла Продажба Отворено рака управувана Аква Брод 1.Најдобар квалитет,кој се користи за 3-4 години
2.Боја : Зелена
3.Инженеринг Пластика
4.на располагање
Топла Продажба Отворено рака управувана Аква Брод
Супериорен квалитет и Конкурентна цена
Видот и употреба
Погодно да се користи во Затворен и отворен за
Разни видови
MOQ :
5pcs
Материјал/Големина
127x82.5x25.5cm
Примерок и OEM
На располагање
Пакет големина
130x85x28cm
Начин на испорака
Од воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаниште
Бруто тежина
16kgs
Време на испорака
3 до 5 дена
Додатоци
се справи, ветробранското стакло, воланот, перница блок
Плаќање
ТТ(банкарски трансфер или преведување) или Western union
Палета на производи
1.Гумени слајдови, замоци, bouncers, големи гумени играчки, гумени игри.
2.Вода топката, вода ролери, zorb топката, базен, аква брод, браник брод, вода брануваа и вода слајд
3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак, гумени шатор, гумени цртан филм, гумени Божиќ модел, гумени Дедо, виткање шатор за show
4. Забавен паркови, затворен и отворен игралиште
5. Клиенти дизајн е на располагање

Број На Модел На:
TKP
Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
категорија:
вода брод

Најдобри понуди..