• Намалена цена
  • Неодамнешно
Службен Оригинални Sanwa Џојстик JLF-АМО-8YT MAME контролер,Аркадни Контролер Аркадна Игра Машина додатоци/аркадна Делови
zoom_in

Службен Оригинални Sanwa Џојстик JLF-АМО-8YT MAME контролер,Аркадни Контролер Аркадна Игра Машина додатоци/аркадна

DEN 766.00 806.40

Количина на стоки
check Тековен


Sanwa е премиера џојстик е де-факто стандард во повеќето Јапонски аркадна поставување и широко прифатен во Madcatz серија на joysticks. Работи со широк спектар на Sanwa balltops, battops и Seimitsu balltops, вклучувајќи го , , и .
На Sanwa JLF-АМО-8 YT Џојстик доаѓа целосно собрани со , , и двоен dustwashers. Модел : JLF-АМО-8 YT Род должина : 32 (mm) Глава дијаметар : 35 (mm) Навалите агол : + - 8.5 степени

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Црна, Портокалова, Розова, vermilion, Небото Сино
Број На Модел На:
8YT
is_customized:
Yes
Тип:
монета тласкач
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Возраст:
>6 Години

Најдобри понуди..