• Намалена цена
  • Неодамнешно
Убавината Цреша, Лицето за Нега на Сет Хидратантен Светла Чистење+Емулзија+Тонер+Навлажнувачки Крем+Природни ББ Крем, Кореја Козметика
zoom_in

Убавината Цреша, Лицето за Нега на Сет Хидратантен Светла Чистење+Емулзија+Тонер+Навлажнувачки Крем+Природни

DEN 1574.00 2862.24

Количина на стоки
check Тековен

торба Убавина Цреша, Лицето за Нега на Сет Хидратантен Светла Чистење+Емулзија+Тонер+Навлажнувачки Крем+Природни ББ Крем, Кореја Козметика

Тип На Објект:
Сет
Бренд Име:
HANKEY
Број На Модел На:
Цреша На Лицето За Нега На Сет
Пол:
Женски
Состојка:
Цреша
НЕТО-WT.:
100g+100g+80g+50g+50g
Употреба:
Лице
Количина:
5
Производ Серија:
Корејски козметика за нега на кожата сет
Применливи на кожата:
Заеднички
Ефект:
Зацврстување, навлажнувачки, се намали порите
Производство лиценца број:
XK16-108 7307
Гаранција За Квалитет Период:
Три години

Најдобри понуди..