• Намалена цена
  • Неодамнешно
Расположливиот Маслинки Коса Етерични Масла Скалпот Третман на Косата Балсам за Сува и Оштетена Коса Обоена Кадрава Директно Нега на Коса
zoom_in

Расположливиот Маслинки Коса Етерични Масла Скалпот Третман на Косата Балсам за Сува и Оштетена Коса Обоена

DEN 226.00 237.60

Количина на стоки
check Тековен

Чуваат на ладно и суво место. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
Расположливиот Маслинки Коса Етерични Масла Скалпот Третман на Косата Балсам за Сува и Оштетена Коса Обоена Кадрава Директно Нега на Коса
Употреба : По чистењето на вашата коса , се применуваат соодветни коса масло и тест на косата,
масажа на вашиот скалпот со коса масло додека не се апсорбира од страна на косата,не треба да се исчистат.
-Поради различни производство серии, детали за производот на надворешното пакување може да биде малку различен.Ние не сме одговорни за царински давачки.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ако чување разлика на пакување, ве молиме да се купи тоа внимателно. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Било несакани реакции, престанете да го користите.
Претпазливост :
1. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.Овој производ не е погодна за бремени жени.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Чувајте се далеку од децата.
Но, во функција на сите производи е никаква разлика . Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .

Тип На Објект:
Косата & Скалпот Третман
Број На Модел На:
губење на етерични масла
Состојка:
Екстракт Од Маслинки
Количина:
1bottle
НЕТО-WT.:
50МЛ
Ефект:
Подобрување На Frizz, Pendant Мазна,За Нега На Коса По Обоена Боја,Сплит Завршува
Точка име :
Маслинки Губење На Етерични Масла
нега на коса:
За Нега На Коса Масло
одговараат за:
Оштетена Коса,Сува,Сплит Завршува Нега На Коса
место на потекло:
Guangdong Кина
Рок На Траење:
3 Години

Најдобри понуди..