• Неодамнешно
бела флеш внатрешни работи дрвени врати, модерна флеш Врати, стан внатрешни врати за продажба
zoom_in

бела флеш внатрешни работи дрвени врати, модерна флеш Врати, стан внатрешни врати за продажба

DEN 23280.00

Количина на стоки
check Тековен


Основни Детали :
Дрвени Фурнири вратата внатрешни работи, нишалка врата, природно дрво врата
1. Применливост : Станбена куќа, вила, стан, канцеларија, зграда Стакло Тип : Бриши / Матирано Дамка одделение заврши и predrill за хардвер
Дрво Сликарство Дрвена Врата
Сопствени Способности
Големина, облик, дизајн, заврши, carvings, декоративни акценти
Вратата Лист Материјал
Солидна ела скелет внатре, МДФ/ HDF одбори за двете страни, veneered со природни дрво кожата
Рамка На Врата Материјал
цврсто дрво и HDF
Површина
Лак Заврши, Пет/Шест слој сликарство завршувањето
Дебелина На Ѕид
90mm-350mm, може да се прилагоди
Отворање Ветер
Внатрешна / Надворешна замав
Додатоци
Брави, шарки, навртки, гума печат, инсталација болт
Пакување
1 врата/цтн, 1 рамка/картон
Пена одбор и пена за пластична кеса и цврста иверица
Тип На Проект
Нова конструкција и замена
Карактеристики
а) Еколошки производ
б) Стабилен квалитет добро за проекти
в) Не попуштат кога се судрите со температура во остар различни
г) Одлични дрво работа и нежен финиш
Напомена : Сите на нашите врати се изменуваат, Цените се во зависност од материјалот & големина на & количината, цитат во нашата продавница само за вашиот референца, ве молиме да се потврди и да се зборува повеќе детали со нас. 3 Стареење отпорни, Одржување слободни, Погоден за различни дебелина на ѕид.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации. 6 Молец бесплатен, влага бесплатен, отпорност на топлина, скрши отпорот цврстина и не се деформира. Нашиот веб сајт е www(dot)едно-stophome(точка) ком Eee Домување Co. 4 Брилијантни бои, различни за вашиот избор. Додатоци : за заклучување, ракување, шарки, инсталација гром.висок квалитет на боја
3.
Ве молиме да ни испратите E-mail ( продажба #one-stophome. 7 OEM услуга достапна. 2 Елегантен вкус и уникатен начин.вратата дизајн,боја може да се прилагоди
4. 5 Интегрира вратата рамка со вратата лист совршено, удобен да го инсталирате.

Полнење Единица:
Сет
Отворање Метод:
Од Страна На Отворање
Отворен Стил:
замав
Главен Материјал:
Дрвени
Површина По Завршувањето:
Заврши
Позиција:
Внатрешни работи
Вратата Материјал:
МДФ
Тип:
соба вратата
Големина:
Customized
боја:
кориснички
Примена:
Стан/Куќа/Хотел Хотел опременост на врата
Хардвер:
Lock & зглоб

Најдобри понуди..