• Намалена цена
  • Неодамнешно
7 Инчен TFT Монитор на Допир Спогодба Видео Врата Телефон Со Клучните Ознака и Заклучување на Вратата
zoom_in

7 Инчен TFT Монитор на Допир Спогодба Видео Врата Телефон Со Клучните Ознака и Заклучување на Вратата

DEN 20520.00 21600.00

Количина на стоки
check Тековен

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 7" колор TFT LCD без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации :
Камера : 1/4"HD боја CMOS може да стигне до 700 линија
Леќи на камерата : 3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Електрично заклучување-контролна функција. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Исклучете внатрешна спогодба функција. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот ние се обезбеди во овој комплет.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Врата:
No
Сензор Големина(Инчен):
1/3
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Број На Модел На:
Други
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Резолуција:
420TVLine
Тип:
Спогодба Систем
Агол На Гледање (°):
62
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Големина:
others
моќност:
12v
Материјал:
Други
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Камерата:
боја

Најдобри понуди..