• Намалена цена
  • Неодамнешно
7 Инчен Екран на Допир Спогодба Видео Врата Телефон Со Клучните Ознака и Заклучување на Вратата
zoom_in

7 Инчен Екран на Допир Спогодба Видео Врата Телефон Со Клучните Ознака и Заклучување на Вратата

DEN 11400.00 12000.00

Количина на стоки
check Тековен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Следење на надворешната страна на вратата
Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.6 mm
Камерата агол на гледање : 92 степени (прилагодливи)
Времетраење на повик време : 120 Секунди
Следи траење време : 60 Секунди
Потрошувачка на енергија : Статични државата
Следи Екран : 7" TFT/LCD
Извор на енергија : AC100 V-240 V / 50-60 Hz
Резолуција:800*480
Моќност : ≤14 W(операција), ≤2 W(на мирување)
Инсталации : 4 жици
Пакетот вклучува :
1 * Надворешна Единица (Камера)
1 * Внатрешна Единица (Монитор)
1 * DC15 V Адаптер
1 * 5m 4-core приклучен Кабел
1 * 2-core приклучен Кабел
1 * Упатство
1 * Пакет на Завртки
Испорака
1.
Опис На Производот
Карактеристики :
надворешна единица.
Спецификации :
Камера : 1/4"HD боја CMOS може да стигне до 700 линија
Леќи на камерата : 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Исклучете внатрешна спогодба функција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Врата:
No
Сензор Големина(Инчен):
1/3
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Број На Модел На:
Други
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Резолуција:
420TVLine
Тип:
Спогодба Систем
Агол На Гледање (°):
62
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Големина:
others
моќност:
12v
Материјал:
Други
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Камерата:
боја

Најдобри понуди..