• Неодамнешно
7 Боја 2БР Екран Видео Врата Телефон Спогодба Систем + Електрично Заклучување + 5 КОМПЈУТЕРИ ID Keyfobs Контрола на Пристап
zoom_in

7 Боја 2БР Екран Видео Врата Телефон Спогодба Систем + Електрично Заклучување + 5 КОМПЈУТЕРИ ID Keyfobs Контрола

DEN 9119.52

Количина на стоки
check Тековен

Дополнителни следи достапни до 6(изборен) и 3 отворено камери во повеќето.5 A
Работна Температура
-35 ~ 50 целзиусови степени
Случај
Alunimum панели, водоотпорен
Инсталација
Монтирање на ѕид
Големина
174(L) * 96(W) * 36(H)mm
Нето Тежина
740g
Постојат неколку начини да се отвори вратата за заклучување кога сте надвор од вратата : со користење на RFID keyfobs или далечинскиот управувач во собата. Доаѓа со 5 RFID keyfobs, притисни копчето за ослободување switch.
Чекор 3 : да се Има на *додадени картичка* во близина на отворено одделение повторно. Спецификација
Внатрешен Мониторинг
LCD Екран
7" TFT (16 : 9 Екран)
Резолуција
800x480
Повикувајќи времетраење
За 120 секунди
Следи времетраење
За 60 секунди
Потрошувачка На Енергија
Работа : 9 W; екранот во Мирување : 2 W
Адаптер За Внесување
AC 100-240 V, 0. Главната Карактеристика Сосема Нов и висок квалитет на Изработени од Нерѓосувачки челик се Поврзете преку 2-жица за да нашите acccess систем за контрола и видео спогодба систем Одговара за електрична контрола, копче или рака операција Добар квалитет и трајни производи за употреба Може да се отвори од надвор (со копчиња), дури и ако нема моќ Заклучен со. Тоа може да се вклопат за различни видови на врати, најмногу за брава со 35mm-55мм дебели. Тоа може да функционира како монитор, Притиснете го копчето на Одговор/Мониторинг, на екранот ќе ви покаже слика на надворешните врати, кој прави да се kown надворешниот свет престојуваат во куќата. Тоа е лесно да додадете нови картички) и избришете ги старите картички.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор : Maximun Моќ Оценка : 36 VDC 3А-5 A излез Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и БЕЗ Чекање (не Успеваат Безбеден Режим) Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Стакло од Врата, Огноотпорни Врата, итн Апликација : дрво/железни врати
Напојување :
Оваа AC110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето.

Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Број На Модел На:
70CID2n
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
моќност:
DC15V
Камерата:
боја
Резолуција:
700TVL
Тип:
7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон
Конективност:
Жичен
Функција:
ID Keyfobs Контрола на Пристап
Работни натпревар:
1 внатрешна следи + 1 отворено камера
Важат за:
Семејства/подови/вили/апартмани
Напојување:
ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug Факултативна
Ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија
Заклучување:
Електрично Заклучување

Најдобри понуди..