• Неодамнешно
7 Екран во Боја Видео Врата Телефон Спогодба Систем + Електрични Штрајк Заклучување + Напојување контролер+ Вратата за Излез + 5 КОМПЈУТЕРИ ID Keyfobs
zoom_in

7 Екран во Боја Видео Врата Телефон Спогодба Систем + Електрични Штрајк Заклучување + Напојување контролер+

DEN 6143.52

Количина на стоки
check Тековен

2
Ноќ Визија
Видлив во рок од 1m
Напојување
15 V DC, 0. Поддршка максимум 500 id keyfobs или картички. Hands-free меѓусебен дијалог. Оваа Врата се Заклучува одговара за различни видови на вратите.Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи :
7 Инчен СМАРТ Картичка Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Монитор + Моќ +Вратата за Излез + Штрајк заклучување + ID Keyfobs
Овој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор : Maximun Моќ Оценка : 36 VDC 3А-5 A излез Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и БЕЗ Чекање (не Успеваат Безбеден Режим) Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Стакло од Врата, Огноотпорни Врата, итн Апликација : дрво/железни врати
Електрично Заклучување :
Ова е 12 V Електрично Заклучување на Rim заклучуваат, исклучуваат по електронски пат или со рака, флексибилни прекинувач, ниска потрошувачка на електрична енергија. Работата е како што следи :
Чекор 1 : да се Има на *избришани картичка* во близина на отворено одделение до слушање на звук *beep*. КООРДИНАТОР Mode - (Заклучени додека се снабдува со енергија) го Отклучите Safe Mode; Изработени од Нерѓосувачки Челик; Тестирање : 1000000 пати стареење тест; Орган за Сертификација : CE & М Одобрени. Работата е како што следи :
Чекор 1 : да се Има на *додадени картичка* во близина на отворено одделение до слушање на звук *beep*.
Додадено keyfobs
Оваа картичка се користи за додавање на нови keyfobs. Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми Поставите NC / НЕ излези, можат да го контролираат различни типови на електрични брави врз Основа одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 секунди коло има далечински управувач порта.45 A; Тежина : 1500g;
Напојување :
Оваа AC110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето.

Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
Број На Модел На:
70FIDL
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Камерата:
боја
Резолуција:
700TVL
моќност:
DC12V-15V
Тип:
7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон
Модел:
1V1
Конективност:
Жичен
Функција:
ID Keyfobs Контрола на Пристап
Работни натпревар:
1 внатрешна следи + 1 отворено камера
Важат за:
Семејства/подови/вили/апартмани
Напојување:
ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug Факултативна
Ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија
Заклучување:
Електрични Штрајк Кодот

Најдобри понуди..