• Неодамнешно
M6X8 Завртка ПОМ Материјал 626 Имајќи Валјак со Дијаметар од 22mm Дебелина 7mm 10pcs/многу
zoom_in

M6X8 Завртка ПОМ Материјал 626 Имајќи Валјак со Дијаметар од 22mm Дебелина 7mm 10pcs/многу

DEN 377.28

Количина на стоки
check Тековен


Пакет пластични 626 Z имајќи. Валјак со дијаметар од 22mm, дебелина 7mm,завртка M6x8 и 626 имајќи го понесе 6mm. ПОМ материјал. Широко се користи во лифтови, медицинска опрема, подвижни појас, лизгачки врати и прозорци, машини и опрема. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг. 10pcs/многу. Ако ви треба пакуваат други пластични лежишта,ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Постојат многу други спакувани пластични лежишта во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во Aliexpress ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Тип:
Вратата Ролки
Бренд Име:
Rong Тркалање
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Спакуван Пластични Лежишта

Најдобри понуди..