• Неодамнешно
Туш кабини Кабини Макара Туш кабина Ролери Долниот Дел Дијаметар беа 25,5 mm,Дебелина 5.5 мм, Месинг materal. 4pcs/многу
zoom_in

Туш кабини Кабини Макара Туш кабина Ролери Долниот Дел Дијаметар беа 25,5 mm,Дебелина 5.5 мм, Месинг materal.

DEN 518.40

Количина на стоки
check Тековен


Сет на 4pcs двојно туш вратата ролки Една многу=4pcs долниот дел ролки Најлон валјак со дијаметар беа 25,5 mm,дебелина 5.5 мм дебелина на Стакло : 5-8мм. Стакло Монтирање дупка со дијаметар : 10.5-14mm Главниот Materal : Месинг + нерѓосувачки челик + најлон + ABS инженеринг пластика. Боја : Жолта на Ветер : Замав Главно usded во bathroon туш кабина туш комплет се покаже вратата макара. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг Ако ви треба други туш вратата ролери,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ролери има разлика помеѓу горниот и долниот дел. Ако сакате да го горниот дел ролки премногу, кликнете на : Постојат многу други модели на туш кабина pulleys во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во Aliexpress ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
туш ролери врата
Бренд Име:
Rong Тркалање
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди..