• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мебел Фитинг Месинг Кабинет Вратата Двојно Топката Ролери Фати 6Pcs
zoom_in

Мебел Фитинг Месинг Кабинет Вратата Двојно Топката Ролери Фати 6Pcs

DEN 432.00 575.04

Количина на стоки
check Тековен


Опис : фати топката останува монтира на највисокото ниво на вратата и е во прилог дупка на врвот површина на вратата. Штрајкот плоча е поставена на врвот на вратата jamb, каде што топката натоварен со пролетта, ја игра улогата на држи вратата. Широко се користи за задржување на врати без latch затворени, како што се занишан вратата, двојно плакарот врати, или француски врати. Прекрасна топка фати замена за стариот или оштетена една.
Име На Производ
Фати Топката
Нето Тежина
75g
Пакет Содржина
6 Pcs x Фати Топката
Материјал
Дувачкиот
Главната Боја
Тон Сребро.
Монтажа Дупка Големина
4mm/0.16"
Димензија
40 x 9 x 12mm/1.6" x 0.35" x 0.47"(L*W*T)
Монтажа Големина(центар до центар)
32-милиметри/1.26"

Тип:
Вратата Се Стопира
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
VT20172088

Најдобри понуди..