• Намалена цена
  • Неодамнешно
Европската Вино кабинет антички пивско шише вино фрижидер се справи со Замрзнувач се справи со кабинетот на фиока се справи со чевли се справи со
zoom_in

Европската Вино кабинет антички пивско шише вино фрижидер се справи со Замрзнувач се справи со кабинетот на

DEN 692.00 744.00

Количина на стоки
check Тековен


Производи : кабинет рачка
Боја : Бронзени
Материјал : цинк легура
Теренот : 64 MM
Спецификации : должина 103 MM , 28 MM ширина , тежина 45 грама
Примена : врати, фиоки, кабинети ( за сите видови на мебел ) рачка место !
Answer : ___________________________ Note : јас се справи со завртка испорака на клиентите (должина : 25ММ ) . Ако корисникот има големина на барањата ве молиме да ми кажете, јас ќе се обидам да ви помогне со добар , клиентите можат да се според дебелината на плочата да биде . Имам неколку справи со завртка големини за клиентите референца : 20 MM 22 MM 25ММ 30ММ 35 MM 18 MM 40 MM 45 MM 50 MM
Ако ви треба други должина на завртка ,ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Испрати е-мејл до мене , ве Молиме да ни оставите порака, за која треба кога ќе ги нарачате. Ако нема порака, ние ќе го испрати по случаен
Ако постои никаков контакт со нас , ние испрати вие че зелена бронза

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Рачки На Вратите

Најдобри понуди..