• Неодамнешно
изолација на вентил: двонасочна вентил/ мини/проширување цевка вентил/ нормално затворен вентил lzx
zoom_in

изолација на вентил: двонасочна вентил/ мини/проширување цевка вентил/ нормално затворен вентил lzx

DEN 720.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Се користи на флуор гума печат оддел,
Во голема мера за подобрување на варењето. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање. Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Ви благодариме за посетата!
.5 mm
Внатре дијаметар : 2. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот.0 g/s (под услов на 25 ℃, 50 kpa)
Моќност : 3 w. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена . Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка.0 mm
должина : 20 mm
Големина : 2 mm
Главни карактеристики :
Нема мртов волумен на структурата на дијафрагмата вентил. Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка.
ПАКЕТ содржи : 1*изолација вентил
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
име : изолација вентил
модел : микро
Основни параметри :
Тип : мал изолација вентил
Вентил структура : две прави се движат дијафрагмата/нормално затворен вентил
Номинална напон : 24 VDC
Притисок : 0. Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, вашиот објект ќе биде предаден во потрага по некои детали.1 Mpa
протокот волумен : 6. Изглед е многу мал и лесен, со голем проток,
Ingeneral, отпорност на карактеристики како што се долг животен век, погоден за голем проток барања, течни, итн.

моќност:
Хидраулични
Порт Големина:
3.5 mm
Структура:
Дијафрагмата
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
Гума
Напон:
24V
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
микро

Најдобри понуди..