• Намалена цена
  • Неодамнешно
TF035 49135-05010 4913505010 53149706445 99466793 500321799 4500939 99460981 99450704 7701044612 Турбо За Опел Опел Movano
zoom_in

TF035 49135-05010 4913505010 53149706445 99466793 500321799 4500939 99460981 99450704 7701044612 Турбо За Опел

DEN 10584.00 11759.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ако не сте задоволни по.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.3700 Еуро 2 Моторот Моторот 8140.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.
НОВИ TF035 49135-05010 53149886445 53149706445 99466793 500321799 4500939 99460981 99450704 7701044612 Турбо Турбополнач За IVECO Комерцијални Секојдневно II За "Рено" Мајстор За "ОПЕЛ" Movano Моторот : SOFIM 8140.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени., Африка околу 15~30 работни дена.82 GAAXD Производителот Дел Број 4913505010 49135-05010 Дел Број 53149886445 53149706445 Претходните верзии 5314-988-6445, 5314 988 6445, 53149886446 OE број 500321799, 4500939, 99450704 CHRA 53147100522 (5314-710-0522) Опис
За Iveco Daily Комерцијални 2.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Висина:
28inch
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
ECEPTECH
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
29inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Име На Модел:
49135-05010 За IVECO Daily За Рено Movano За 2,8 L 8140.23.3700
Објектот Тежина:
6.5kg
Модел Година:
1995-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Автомобил Производител:
Опел
Турбо Модел :
TF035 TFO35HM Турбополнач Turbo
Дел Број:
49135-05010 49135 05010 4913505010 53149886445 53149706445
Дел Број .:
5314-988-6445 5314-970-6445 5314 988 6445 5314 970 6445
ОЕМ број:
99466793 500321799 4500939 99460981 99450704 7701044612
Возило:
Примена на моторот:
За Рено Мајстор За Fiat SOFIM 8140.23.3700 122HP ЗА 2,8 L ТД 1996-05
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди..