• Намалена цена
  • Неодамнешно
GT2256V 715910 715910-0001 715910-5002S Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц PKW E-Класа M-Class 270 CDI W210 W163 OM612 2.7 L
zoom_in

GT2256V 715910 715910-0001 715910-5002S Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц PKW E-Класа M-Class 270 CDI W210

DEN 14951.00 16612.32

Количина на стоки
check Тековен


GT2256 V 715910 715910-5002 S Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц Мерцедес-PKW E-Класа M-Class 270 CDI W210 W163 OM612 2.7 L 170 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT2256 V 715910
715910-5002 S 715910-0002 715910-0001
A6120960599 6120960599
За Мерцедес Бенц Мерцедес-PKW E-Класа M-Class 270 CDI W210 W163 2003-2007 Година Моторот : OM612 2.7 L 2685ccm 170 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
7.5kg
Објектот Должина:
29inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
26inch
Модел Година:
1999-2003
Име На Модел:
GT2256V 715910-5002S За Мерцедес-PKW E-Класа M-Class 270 W163 W210
Име На Модел:
GT2256V 715910 Турбополнач Турбо Турбина
Автомобил модел:
за Мерцедес Бенц Мерцедес-PKW E-Класа M-Class 270 CDI W210 W163
моторот моторот:
OM612 2.7 L 2685ccm 170HP 2003-2007 година
Дел Бр.:
715910-5002S 715910-0002 715910-5001S 715910-0001
Дел NO..:
715910 5002S 715910 0002 715910 5001S 715910 0001
Дел Број:
7159105002S 7159100002 7159105001S 7159100001
ОЕМ број:
A6120960599 6120960599

Најдобри понуди..