• Намалена цена
  • Неодамнешно
ТУРБО 454064 454064-0009 454064-0010 028145701L 454064-0006 454064-0007 454064-0008 За ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 1995-03 AAZ ABL 1.9 L
zoom_in

ТУРБО 454064 454064-0009 454064-0010 028145701L 454064-0006 454064-0007 454064-0008 За ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот

DEN 11679.00 12834.72

Количина на стоки
check Тековен


•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
ТУРБО GT1544 454064-5002 S 454064-5001 S 454064-0001 454064-0002 454064-0003 454064-0004 454064-0005 454064-0006 454064-0007 454064-0008 454064-0009 454064-0010 028145701 L 028145701 LV 028145701 LX 454064 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 1995-2003 Моторот : AAZ ABL 1.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.9 L/4 TD 1995-2003 75 HP Турбо Модел GT1544 S Дел Број 454064-5001 S Претходната Верзија 454064-0001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус Мотор Umwelt Зафатнина 1. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !! Трговија На Големо/Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !
Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Специјални Функции:
Помала потрошувачка на гориво
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
1995-2003
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Производител:
Фолксваген
Објектот Тежина:
8kg
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
20inch
Име На Модел:
GT1544 454064-0001 028145701L За ФОЛКСВАГЕН T4 Umwelt Транспортерот AAZ 1.9 L
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Семејството Турбо модел:
GT1544S GT1544 454064 5002S 454064 0001 Турбо Турбополнач
Дел Број:
454064-5002S 454064-0001 454064-0002 454064-5001S 4540645001S
Дел Број .:
4540645002S 4540640001 454064 0002 454064 5001S 4540640002
ОЕМ број:
028145701L 028145701LV 028145701LX
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 1995-2003 1.9L1.9/4 ТД
Примена на моторот:
AAZ ABL 1.9 L 75HP 1.9/4 TD 1995-2003
Дел Број.. :
454064-0003 454064-0004 454064-0005 454064-0006
Дел Број...:
454064-0007 454064-0008 454064-0009 454064-0010
Гаранција:
12 месеци
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само

Најдобри понуди..