• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs 2-2.5 51mm-63mm Mofe Сина 45 Степен црево Лактот Силикони редуктор цевка цевка турбо доза
zoom_in

5pcs 2-2.5 51mm-63mm Mofe Сина 45 Степен црево Лактот Силикони редуктор цевка цевка турбо доза

DEN 1503.00 1582.56

Количина на стоки
check Тековен


5 PCS Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Кол : 2" за 2.5" 51-63mm 45 Степен Силикони Лактот Редуктор Интеркулер Црево
Со Mofe Logo (Ако сакате тоа со оригиналниот ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Боја на располагање : Црна, Црвена, Сина Направен од висок квалитет со Силиконска Работна Температура : -60°C ) до +220°C) Работен Притисок : 0.3~0.9 Mpa Дебелина : 4.5 мм, 3 ply polyster засилен Големина толеранција : +/-0.5 мм Должина : 3.5" или 90mm Внатрешен Дијаметар : 2" за 2.5" 51-63mm
Директно Силиконски црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
45 Степен Лактот Силиконски Црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
90 степени Лактот Силиконски Црева Боја големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
5pcs 2" за 2.5" 51-63mm 45 Степен Силикони Лактот Редуктор Црева

боја:
Сина
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Frequence Опсег:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Модел Година:
2014
Поставување на Возило:
00
Специјални Функции:
8 Бои на располагање, Cutomized Логото е на располагање
Име На Модел:
MRA-23
Материјал Тип:
100% Силиконски црева
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
MOFE
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
40cm
is_customized:
Yes
автомобил силиконски црева:
45 степен црево

Најдобри понуди..