• Намалена цена
  • Неодамнешно
Турбо кертриџ CHRA 454064 454064-0001 454064-0003 454064-0004 454064-0005 454064-0006 454064-0007 454064-0008 028145701LV
zoom_in

Турбо кертриџ CHRA 454064 454064-0001 454064-0003 454064-0004 454064-0005 454064-0006 454064-0007 454064-0008

DEN 4436.00 4929.12

Количина на стоки
check Тековен

9/4
Гориво : Дизел
МОЌНОСТ : 75 HP
Година : 1995-03 Турбо Модел GT1544 S Дел Број 454064-5001 S Претходната Верзија 454064-0001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус 1995 Мотор Umwelt Зафатнина 1.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.100% НОВ НАЈДОБРИ Турбо кертриџ CHRA Core GT1544 454064-5002 S 454064-5001 S 454064-0001 454064 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV Турбо Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 1995-03 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.9 L 75 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4400 Гориво Дизел Одговара За :
Возило : "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 1995-2003 1.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.9 ТД L Дизел 75 HP Ладење : ветер Ладење или масло за подмачкување само ====================================================================== ====================================================================== ====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
ECEPTECH
Frequence Опсег:
.
Автомобил Производител:
Фолксваген
Објектот Висина:
28inch
Модел Година:
1995-2003
Објектот Должина:
29inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
28inch
Име На Модел:
GT1544 5454064-0001 028145701LV За ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот AAZ ABL 1.9 L
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Турбо Модел :
GT1544 GT1544S 454064 Турбо Турбополнач кертриџ CHRA Core
Дел Број:
454064-5001S 454064-5002S 454064-0001 454064-0002
Дел Број .:
454064 5001S 454064 5002S 454064 0001 454064 0002
ОЕМ број:
028145701L 028145701LX 028145701LV
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 Автобус Транспортерот 1995-2003 1.9/4 ТД
Примена на моторот:
ABL AAZ Umwelt 1.9/4 1.9 ТД L 75kw
Дел Број ....:
454064-0003 454064-0004 454064-0005 454064-0006
Дел Број ..:
454064-0007 454064-0008 454064-0009 454064-0010
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди..