• Неодамнешно
Топла продажба класичен дизајн кожа 2 копчиња на далечинскиот управувач клуч сет за Suzuki sx4 брза liana големи vitara копче за капакот starline a91
zoom_in

Топла продажба класичен дизајн кожа 2 копчиња на далечинскиот управувач клуч сет за Suzuki sx4 брза liana големи

DEN 412.80

Количина на стоки
check Тековен


Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлична појавување на копчето големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир
Ве молиме да го проверите оригиналот автомобил копчиња дали се допаѓа фотографијата пред вас место на цел Tipo materiale : Вистинска Кожа + СТП

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
црна и кафеава
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за SUZUKI SX4
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
чиста боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Најдобри понуди..