• Намалена цена
  • Неодамнешно
Tonlinker Покрие Случај Налепници за SUZUKI vitara година Додатоци 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS нерѓосувачки челик Tweeter говорникот налепници
zoom_in

Tonlinker Покрие Случај Налепници за SUZUKI vitara година Додатоци 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS нерѓосувачки

DEN 530.00 623.52

Количина на стоки
check Тековен


Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепници за SUZUKI vitara 2016 година Додатоци 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS нерѓосувачки челик Tweeter говорникот декорација налепници
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
2.Ве молиме имајте во предвид моделот и година
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.2 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS /Нерѓосувачки челик 3.тоа е одговара за SUZUKI vitara 2016 година
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција. Инструкции за инсталација 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста ,сува и слободен од сите масла ,масти и восок. 2.Се утврди точната локација на производот. 3.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 4. Ди не се движи производот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталација

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Година:
2016 година
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
20cm

Најдобри понуди..