• Намалена цена
  • Неодамнешно
кеси случаи главните случаи кожа автомобил копче паричници за Buick Cruzez/ Опел Mokka Astra Corsa Antara, 4 копчиња на далечинскиот управувач
zoom_in

кеси случаи главните случаи кожа автомобил копче паричници за Buick Cruzez/ Опел Mokka Astra Corsa Antara,

DEN 178.00 214.08

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : кафена/црна Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Драги пријатели, ова е продавачот е нова продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот е автомобил копчињата се 100% кожа, и многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! И продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, така што купувачите добиваат производи побрзо, и на максимален степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
црна и кафеава
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Buick Cruzez/ Опел Mokka
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Најдобри понуди..