• Неодамнешно
Сјае пченица Црна Велур Црно Црвено Жолт Маркер Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за BMW F30 320i 328i 320d F20
zoom_in

Сјае пченица Црна Велур Црно Црвено Жолт Маркер Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за BMW F30 320i 328i

DEN 2208.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. оваа маска се вклопуваат за вас оригинални автомобил управувачот со кожа,кога ќе примите овој волан маска,можете директно да го инсталирате,не треба да се отстрани оригиналниот волан од кожа! Погоден автомобил модели : за BMW F30 320i 328i 320d F20

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm

Најдобри понуди..