• Намалена цена
  • Неодамнешно
LOEN Висок Квалитет Вистинска Кожа Автомобил Воздух Излезот Мобилен Телефон Носителот Мултифункционален Авто Tuyere Складирање Кутија за мобилен телефон Животни
zoom_in

LOEN Висок Квалитет Вистинска Кожа Автомобил Воздух Излезот Мобилен Телефон Носителот Мултифункционален Авто

DEN 638.00 911.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Така на квалитетот е загарантирана.
Гуангжу Vista Авто Додатоци Ограничени не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.5 CM
Боја : Црна, Беж, Браун
Пакет Се Вклучени :
1 X Автомобил Кожа Складирање Кутија
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Но вие не треба да се потврди големина внимателно пред да го купат ( големината информации ќе се покаже подолу секој предмети ). Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Спецификации :
Димензии : 9 * 9. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Барање : 1.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
LOEN Висок Квалитет Вистинска Кожа Автомобил Воздух Излезот Мобилен Телефон Носителот Мултифункционален Авто Tuyere Складирање Кутија за мобилен телефон Животни
Карактеристики :
Дизајн на производот се домот.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат.

Бренд Име:
Loen
Материјал Тип:
Вистинска Кожа,Метал
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Големина:
9CM*9.5CM*4.5CM
Модел:
TY315039

Најдобри понуди..