• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кожа Автомобил копче прстен Виткање автомобил синџир cowhide материјал Цинк легура материјал Високо ниво позлата процес Кристал копче синџир
zoom_in

Кожа Автомобил копче прстен Виткање автомобил синџир cowhide материјал Цинк легура материјал Високо ниво

DEN 604.00 774.72

Количина на стоки
check Тековен

95% од нашите производи се испратени од страна на бесплатен превозот метод со кој може да се следи.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ве молиме изберете вашиот омилен модел пред купување
Служат Опис
1. Ако не примате
нашите реприза, ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно
како е можно.Ве молиме да ги пратите на вашите производи навремено откако ние испрати нив;
7.
Deliery Време
Повратни информации
1.Брзо и безбедно превозот е Ali Express Премиум Превозот , EMS (5-10days), UPS-от, DHL, Fed EX, итн (4-8days);
4.Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ)
2.Ние ќе брод да ја стандардната адреса на Ali Express ако не информира нас, и телефон
бројот е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
8. И стоки
ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорност
на превозот услуга
10. Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот. Ви благодариме за вашето разбирање;
4.Ве молиме да направи affirmance во време откако ќе ја добиете вашата стока; ако сте задоволни
со нашите услуги ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој;
2.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по приемот на вашата исплата и да ви даде
следење на број по ние испрати вашите производи; ние ќе обично испратите на стоки надвор
во рок од 48 часа откако ќе ја напушти право адреса и вашата исплата; пакетот
ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
5.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,
ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
shunwei
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Ширина:
0.8inch
Објектот Тежина:
40g
Објектот Должина:
5.9inch
Објектот Дијаметар:
1.2inch

Најдобри понуди..