• Неодамнешно
Сјае пченица Црна Вистинска Кожа Нишка Автомобил Воланот Покритие за BMW F10 523Li 525Li 2009 730Li 740Li 750Li
zoom_in

Сјае пченица Црна Вистинска Кожа Нишка Автомобил Воланот Покритие за BMW F10 523Li 525Li 2009 730Li 740Li 750Li

DEN 2352.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. оваа маска се вклопуваат за вас оригинални автомобил управувачот со кожа,кога ќе примите овој волан маска,можете директно да го инсталирате,не треба да се отстрани оригиналниот волан од кожа! Погоден автомобил модели : за BMW F10 / 523 Li / 525 Li / 2009 730 Li / 2009 740 Li / 2009 750 Li

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm

Најдобри понуди..