• Неодамнешно
Автомобил-Стил, FRP Стаклени Влакна А-Столб Мерач Pod Одговара За 89-94 Панорама R32 GTS GTR GRD А-Столб Близнак Двоен Колосек Pod 52mm/60mm
zoom_in

Автомобил-Стил, FRP Стаклени Влакна А-Столб Мерач Pod Одговара За 89-94 Панорама R32 GTS GTR GRD А-Столб Близнак

DEN 3120.00

Количина на стоки
check Тековен


Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Година:
1989-1994
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
yachant
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Позиција:
Други
Боја Име:
Црна

Најдобри понуди..