• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs Ipoboo Сопствени Направени 1/2 Дебелина Солидна Најлон Внатрешни работи Мирис Кат Тепих Душеци Покрие Опремени За Benz C Class 11-16
zoom_in

5pcs Ipoboo Сопствени Направени 1/2 Дебелина Солидна Најлон Внатрешни работи Мирис Кат Тепих Душеци Покрие

DEN 8208.00 8639.52

Количина на стоки
check Тековен

Бренд Нови 5 компјутери Висок Квалитет Обичај прави Целосен Сет 1/2" Дебелина Солидна Најлон Внатрешни работи Мирис Кат Тепих Душеци Покрие Опремени За Benz C Class 2011-2016
1,дека Тие не се вистински авто душеци, но тие се направени од Високо Квалитетни Автомобилската Теписи што се оригинално дизајнирани за ОЕМ автомобил душеци.
2,на Овој оглас е определен на предни и задни душеци за да одговараат Автоматски Преноси.
3,Специјално направен за да се вклопи вашето возило,овие високо квалитетни патосници се направени од издржлив материјал, да се заштитат вашиот внатрешни работи тепих.
4,ве Молиме проверете ја големината пред купување за да се потврди дека матс ќе биде добар одговара за вашето возило.
5,ве Молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации; ние со задоволство ќе ви одговориме на сите прашања кои може да имате.
Карактеристики :
* Состојба : 100% Сосема нов
* Отпорни на дамки, исто така, помага за одржување чиста изгледот на возилото
* Nonskid дизајниран подлога која помага во спречување на душеци од лизгање
* 1/2" во thickeness направен од тешки најлон за everday носат и солза
* Сопствени направени за да се осигура ОЕМ fitment
* Целосен сет за предниот и задниот дел на вашето возило
Кориснички услуги provieded,подетално подолу во описите на слики,или се чувствуваат слободни да ни остави порака прво.
Пакетот Вклучува :
1 сет x Внатрешни работи Кат Теписи(Преден+Заден)

Боја Име:
Црна како стандардно, Сива, Беж, Браун
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Тежина:
3.5kg
Објектот Должина:
52cm
Објектот Дијаметар:
33cm
Мерцедес-Бенц Модел:
C180
C180-Година:
2014,2015,2011,2013,2012
Име На Модел:
TSNIF0001
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Висина:
20cm
Специјални Функции:
Заштита
Објектот Ширина:
33cm
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
Savanini
Вид На Налепница:
Внатрешни работи
Налепница Сместување:
Внатрешни работи
Материјал Тип:
Најлон

Најдобри понуди..