• Намалена цена
  • Неодамнешно
целосно опкружен право воланот RHD десната рака се вози водоотпорен автомобил патосници за HondaCRV CRZ ГРАЃАНСКИ ГРАД ОДГОВАРА Легенда XRV
zoom_in

целосно опкружен право воланот RHD десната рака се вози водоотпорен автомобил патосници за HondaCRV CRZ ГРАЃАНСКИ

DEN 9360.00 14400.00

Количина на стоки
check Тековен

Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , ќе испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
per car
Специјални Функции:
целосно опкружен автомобил душеци
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Име На Модел:
887945049874
Објектот Висина:
per car
Објектот Ширина:
per car
Објектот Тежина:
3.8
Материјал Тип:
вештачка кожа
Стил:
Сите околу тип
Површината Материјал:
Увезени супер зелена кожа
Составот на содржина:
91% (inclusive) -100% (не се вклучени)
Шема:
Решетки
Комбинација форма:
Пет посебни
Вид На Налепница:
целосно опкружен автомобил душеци
Налепница Сместување:
целосно опкружен автомобил душеци
Материјал Тип:
Pu

Најдобри понуди..